reklam kapat

.
Facebook Twitter RSS Beslemesi

Zamana Yolculuk izle ~ Türkçe Dublaj Tek Parça

Zamana YolculukDiğer Adı – Frequently Asked Questions About Time Travel
IMDB Puanı – 7.1/10
Sinemalar.Com Puanı – 6.0/10
Hdfilmsitesi.org Puanı – 6.3/10
Yapım Yılı – Ülke – 2009 – İngiltere
Gösterim Tarihi – 24 Nisan 2009
Tür – Bilim Kurgu, Komedi
Yönetmeni: Gareth Carrivick
Senaristi :Jamie Mathieson
Başrol Oyuncuları: Chris O’Dowd, Marc Wootton ve Dean Lennox Kelly
Süresi – 77 Dakika
Bilgisi – Zamana Yolculuk filmi, Kafayı zaman dilimleri arasında dolaşmaya takan üç arkadaşın bu hayallerini gerçekleştirme için yaptıkları komik çabaları konu alıyor…

Fragman

Vkontakte

Filme Dair Diğer Bilgiler

Filmi sitemize ekleyen: admin
Filme yapılan yorum sayısı: 4 Yorum
Filmi izleyen sayısı: 5.327 Kişi

Zamana Yolculuk izle ~ Türkçe Dublaj Tek Parça Nasıl Buldunuz?


Razor
5 ay önce

Sanırım Yanlış film konulmuş ama film güzeldi…


backlord
1 sene önce

yaw dostum senin işin gücün yokmu :)) bu kadar yorum diye niyelendirdiğin şeyi yazana kadar ben filmi tekrar izlerdim :))


halil
1 sene önce

bazı şeyleri, artık inanmadıkları içinmi desem yapamadıkları için mi desem bilemiyorum.
bazı şeyleri geriye dönüp değişmek isteyen kişiler ya geçmişten bir şey almak için geri dönmek isterler yada yapamadıkalrı bazı şeyleri yapmak için geri dönmek isterler. bu da buradan mesela geçmişe teknoloji götürüp bir şeyleri anında değiştirmek gibi safsatalarla dolu olur.

böyle saçma sapan şeyleri ancak inanmayan insanlar hayal gücüne kazırlar. hayal gücü iyidir. her zaman güzel şeyler çıkmasını sağlar. ama kötü de olabilir

hayal gücünün olması herşeyi yapabilir anlamı getirmez. hayal gücü zaten geçmişi hatırlamamızın nedenlerinden biridir. aynı şekilde gelecekte bazı şeyleri tahmin etme yeteneğimizi de sağlar. ancak fiziksel bir olaydır. hayal gücünün daha ilerisi iç güdü ve ruha dayanır. çünkü herşey bir yerden gelen güçle aktifleşir. hayal gücü ve insanda bu şekilde aktifleşir. peki geriye dönüp neden dramatik bir şekilşde bir olayı düzeltip geri dönüyoruz ki. geçmiş varsa gelecekte vardır :)
zaten kendi kendilerine sınır koyup kendi hayal gücünden bir şeyler zırvalamaktan ileri gitmez.

zaman da yolculuk vardır.
ancak 1. ileri gidemezsin.
2. kendinle asla karşılaşmamalısın.
3. senin tanıyanlarla da karşılaşmamalısın.
4 geri gittiğin zaman herhangi bir olaya müdahale etmemelisin yoksa dünya değişir :)

kendimizi kandırmaktan ileri değil.
giden kişi zaten birilerini değiştirip döner. eğer normalde birine bir şey yapıp zamanda değişillikyaratabilinseydi. ssadece gitmek bile bu etkiyi yaratırdı.

aynı olay zamanda yolculukta da geçerli. zamanda yolculuk yaparken tamamen kendi vücudumuz açısından bir kurgu düşünüyoruz. kendimizi etkileri e kendimizle ilgili olaytları düşünüyoruz. senaryolar bu şekilde.
yani zamana tabi olan kişi kendisiymiş gibi bakıyoruz.
öyle olduğunu varsaysak bile farketmez. bir önceki zamnda inanılmaz bir enerji devinmesi olur. çünkü bu zamanda 1 insan enerjisi eksilir. bu enerji devinimi çok farklı evrenin dengesiyle ilgili bir olay.

zaten zamanda yolculuğun saçma olan diğer tarafı evrendeki bir şeyin ikiden fazla olması. aynı anda iki yerde olması. böyle bir şey imkansız. aynı anda atomlar iki yerde olmazlar. bir anda başka bri yerden başak bir yere gidebilirler. atom ötesinin özelliği bu. bunu biliyormuyuz. sadece bir miktar hesaplıyoruz. başka bir şy yok. zaten o gücün milyarda birini bile kullanmamız olanaksız.

neyse zaten dramatik olarak işlenmiş bir konu.
insanın zamanda geri gidip kendi vicdanını kurtarması söz konusu. yani
sizin kafanıza şunu işliyor. yakında biz zamanda yolculuğu yapacağız. siz istediğiniz hatayı yapıp kafanıza göre takılın.

biz sizi (para karşılığında) geriye yollayıp sizin o sorunlarını hallaedeceğiz.

yani bilimin safsata ettiği konu. siz buna sürüklenmeyin. zaten saçma.


ahmet
1 sene önce

hangi filmi koydugunuza dikkat etseniz iyi olur film geçmişte yaşanan olayları gün yüzüne çıkartan çocukla ilgiliBu Filmleride İzleyebilirsiniz

  • Son Yorumlar

Film izle, Hd film izle, Tek parça izle

Hdfilmsitesi.org isimli film sitesinde bulunan film, film özetleri, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli sosyal paylaşım sitelerinden alınmaktadır. Sitemiz; vk.com, facebook.com, google.com, youtube.com gibi sitelerde paylaşılan içerikleri yayınlamaktadır.Bu nedenden dolayı hdfilmsitesi.org sitesi hiç bir şekilde yasal hükümlülükle tabi tutulamaz.Telif hakları sahibi iseniz içeriğinizin kaldırılması için iletişim formunu kullanabilirsiniz.


Copyright © 2011 - 2014 Hdfilmsitesi.org kalitenin tek adresi.
film izle