reklam kapat

.

duyurumuz

İlk Aşk 2006 Filmi Tek parça HD izle

İlk Aşk 2006 Filmi Tek parça HD izleIMDB.Com Puanı:7.0/10
Sinemalar.com Puanı: 6.6/10
Yapım: 2006 * Türkiye
Tür: Romanti , Dram
Yönetmen: Nihat Durak
Oyuncular: Çetin Tekindor, Okan Yalabık, Erol Günaydın,Dolunay Soysert, Ayşen Gruda, Şenay Gürler, Halit Ergenç, Erdal Tosun, Vahide Gördüm
Senaryo : Emre Özdür, Volkan Sümbül, Filiz Üstün Durak
Görüntü Yönetmeni: Selahattin Sancaklı
Müzik: Fahir Atakoğlu
Süre: 120 dk
Filmin Özeti : Denize kıyısı olan bir Ege kasabasında 1990’ların başı… Kasabanın ileri gelenlerinden Arifoğulları ailesi eski ihtişamlı günlerinden çok uzaktadır. Tarlaların çoğu satılmış, çürümek üzere olan zeytinyağı fabrikasından başka bir şey kalmamıştır. Ailenin reisi Arif Arifoğlu(Erol Günaydın) 85 yaşına gelmiş, elini yıllar önce işten güçten çekmiş, aksi bir ihtiyardır. Oğlu Azmi’nin (Tarık Papuççuoğlu) tek derdi, eski karısı Nevin’in (Vahide Gördüm) gönlünü tekrar kazanmaktır. Oğulları Kemal (Halit Ergenç) ise kısa yoldan para kazanma hayalleri kurmaktadır. Kemal, karısı (Dolunay Soysert) ve metresi (Şenay Gürler) arasında gelgitler yaşamaktadır. Arifoğulları ailesinin en küçüğü Arif Ege (Raffaele Çedolini) ise çocukluktan ergenliğe geçiş sürecinde ilk aşk sancıları çekmektedir. ..
Editör Değerlendirmesi : Farklı karakterde ki ve şartlarda ki insanların ilk aşklarını ve bu ilk aşkların onları hayatta nerelere sürüklediğini konu alan güzel bir film.İyi Seyirler.

Google'de ara
Paylaş

Filme Dair Diğer Bilgiler

Arkadaşlar, filmlerin yüklenme açılma süresi bağlantı hızınıza veya filmin yüklü olduğu mail.ru Vk, Ok.ru v.b sitelerin yoğunluguna göre değişir. Açılma süresi donma gibi durumlarin bizimle ilgisi yoktur.
Filmin sitemizdeki adı: İlk Aşk 2006 Filmi Tek parça HD izle Tek parça, Tek part, Partlı sistem, 720p filmler izle
Filmi sitemize ekleyen: admin
Filmin sitemizdeki kategorisi: +Dram, 2006, Romantik
Filme yapılan yorum sayısı: 3 Yorum
Filmi izleyen sayısı: Kişi

İlk Aşk 2006 Filmi Tek parça HD izle Nasıl Buldunuz?


admin
3 sene önce

video google alternatifi çalışlıyor neden ordan izlemiyorsunuz!


sefa
3 sene önce

ilk Aşk filminde sorun var …Lütfen konrol edin !Bu Filmleride İzleyebilirsiniz

  • Son Yorumlar

Film izle, Hd film izle, Tek parça izle

Hdfilmsitesi.com.tr isimli film sitesinde bulunan film, film özetleri, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli sosyal paylaşım sitelerinden alınmaktadır. Sitemiz; vk.com, facebook.com, google.com, youtube.com Mail.ru gibi sitelerde paylaşılan içerikleri yayınlamaktadır.Bu nedenden dolayı hdfilmsitesi.com.tr sitesi hiç bir şekilde yasal hükümlülükle tabi tutulamaz.Telif hakları sahibi iseniz içeriğinizin kaldırılması için iletişim formunu kullanabilirsiniz.


Copyright © 2011 - 2015 hdfilmsitesi.com.tr kalitenin tek adresi.
film izle