reklam kapat

.

duyurumuz

İlk Aşk 2006 Filmi Tek parça HD

İlk Aşk 2006 i Tek parça HD izleIMDB Puanı:7.0/10
Sinemalar Puanı: 6.6/10
Yapım: 2006 * Türkiye
Tür: Romanti , Dram
Yönetmeni: Nihat Durak
Oyuncular: Çetin Tekindor, Okan Yalabık, Erol Günaydın,Dolunay Soysert, Ayşen Gruda, Şenay Gürler, Halit Ergenç, Erdal Tosun, Vahide Gördüm
Senaristi : Emre Özdür, Volkan Sümbül, Filiz Üstün Durak
Görüntü Yönetmenii: Selahattin Sancaklı
Müzik: Fahir Atakoğlu
Süresi: 120 dk
Bilgisi : Denize kıyısı olan bir Ege şehirsında 1990′ların başı… Kasabanın ileri gelenlerinden Arifoğulları ailesi eski ihtişamlı günlerinden çok uzaktadır. Tarlaların çoğu satılmış, çürümek üzere olan zeytinyağı fabrikasından başka bir şey kalmamıştır. Ailenin reisi Arif Arifoğlu(Erol Günaydın) 85 yaşına gelmiş, elini yıllar önce işten güçten çekmiş, aksi bir ihtiyardır. Oğlu Azmi’nin (Tarık Papuççuoğlu) tek derdi, eski karısı Nevin’in (Vahide Gördüm) gönlünü tekrar kazanmaktır. Oğulları Kemal (Halit Ergenç) ise kısa yoldan para kazanma hayalleri kurmaktadır. Kemal, karısı (Dolunay Soysert) ve metresi (Şenay Gürler) arasında gelgitler yaşamaktadır. Arifoğulları ailesinin en küçüğü Arif Ege (Raffaele Çedolini) ise çocukluktan ergenliğe geçiş sürecinde ilk aşk sancıları çekmektedir. ..
Editör Değerlendirmesi : Farklı karakterde ki ve şartlarda ki insanların ilk aşklarını ve bu ilk aşkların onları hayatta nerelere sürüklediğini konu alan güzel bir film.İyi Seyirler.

Tek Parça Youtube

Tek Parça Google

Filme Dair Diğer Bilgiler

Filmin sitemizdeki adı: İlk Aşk 2006 Filmi Tek parça HD
Filmi sitemize ekleyen: admin
Filmin sitemizdeki kategorisi: +Dram, 2006, Romantik
Filme yapılan yorum sayısı: 3 Yorum
Filmi izleyen sayısı: 4.930 Kişi

İlk Aşk 2006 Filmi Tek parça HD Nasıl Buldunuz?


sefa
3 sene önce

ilk Aşk filminde sorun var …Lütfen konrol edin !Bu Filmleride İzleyebilirsiniz

  • Son Yorumlar

Film izle, Hd film izle, Tek parça izle

Hdfilmsitesi.com.tr isimli film sitesinde bulunan film, film özetleri, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli sosyal paylaşım sitelerinden alınmaktadır. Sitemiz; vk.com, facebook.com, google.com, youtube.com gibi sitelerde paylaşılan içerikleri yayınlamaktadır.Bu nedenden dolayı hdfilmsitesi.com.tr sitesi hiç bir şekilde yasal hükümlülükle tabi tutulamaz.Telif hakları sahibi iseniz içeriğinizin kaldırılması için iletişim formunu kullanabilirsiniz.


Copyright © 2011 - 2014 hdfilmsitesi.com.tr kalitenin tek adresi.
film izle